ורדה אלשייך שופטת בדימוס נתבעת על ידי משה בדש על שחיתות

אפריל 2014 – ורדה אלשייך שופטת בדימוס פעלה בניגוד עניינים בפירוק תשלובת פיקנטי של איש העסקים משה בדש – "צבע הכסף" – רשת ב'

במשטרה בודקים חומר שהגיש איש העסקים משה בדש הבעלים לשעבר של תשלובת פיקנטי, הטוען כי השופטת ורדה אלשייך פעלה בניגוד עניינים.

איש העסקים משה בדש לשעבר מבעלי תשלובת פיקנטי, הגיש לאחרונה ליחידת לה"ב 443 חומר שממנו עולה לכאורה, כי השופטת בדימוס ורדה אלשייך פעלה בניגוד עניינים בעת הליך הפירוק של חברת פיקנטי, עת שמהחלטותיה נהנתה חברת אוסם.
בדש הכין טיוטת תביעה שאותה ייעד להגשה לבית משפט מחוזי בחיפה, אולם בטרם ההגשה, פנה למשטרה שכן לדבריו, ישנו חשד לפלילים – העיקר הוא בקשר החברי הקרוב שהיה לאלשייך עם עו"ד אלי זוהר שכיהן כדירקטור באוסם. מדובר בקשר הון – משפט.
עו"ד אלי זוהר אמר כי הקשר בינו לבין אלשייך "היא היתה חניכה שלי בצופים… היא פסקה בעדי… היא אישה הגונה ואני רואה את עצמי איש הגון…מה קרה? התחילו לכתוב שהיא נושאת פנים לכאן או לכאן אז החלטתי שאני לא מופיע אצלה".
ואיך מגיבה השופטת אלשייך לטיוטת התביעה? היא אומרת "לא ניתן לתבוע אותי על פעילותי כשופטת, לכן אם היו לבדש טענות, הוא היה צריך להגיש ערעור על החלטותיי".

מאת: חוה פלוצקי

טיפול אלטרנטיבי בילדים ומשפחות

תגובה אחת בנושא “ורדה אלשייך שופטת בדימוס נתבעת על ידי משה בדש על שחיתות”

 1. עלות ייצור המזון בישראל זולה מארה"ב ומאירופה. בישראל עלות שכר העבודה פחות מחצית ממדינות אלו כמו כן בישראל מחיר החשמל זול יותר . מאזני חברות המזון בישראל מראות רווחים בדומה לעולם . אך בישראל מחירי המזון לצרכן פי שניים עד שלושה מאירופה וארה"ב בהתאמה. אזי ברור שחלק ניכר מהרווח נשאר בחו"ל ככספי תיווך והעברה לחברות על ייבוא וחברות משמשות כמקלטי מס. שוק המזון בישראל למעלה מ-60 מיליארד מה שאומר שלפחות 20 מיליארד ₪ כל שנה מועלמים ממס הכנסה בשיטות אלו ונשארים בחו"ל ובכך פוגעים בכלכלה בארץ.

  הפשע הקשה והמזיק ביותר במדינה נחשב כאשר שופט מקבל כסף מבעל דין!!! וקשה שבעתים שכסף זה ניתן על מנת לחסל מתחרה עסקי!!!וקשה שבעתים ברבוע כאשר הכסף מוביל לפגיעה בכלל הציבור!!! וחמור יותר כאשר כל מערכת המשפט המשטרה יודעים על תשלום הכסף וכולם שותקים!!!האם מדינה יכולה להמשיך ולהתקיים כאשר שופט משמש זרוע של פושעים!??? זה קרה בישראל, החומר גלוי וכל מה שנקרא מערכת הצדק שותקת!!!

  ככה חיסלו את פיקנטי והמערכת המשפטית שיתפה פעולה עם הקרטל כשפיקנטי ומשה בדש ייצרו מוצרים זולים יותר ומכרו לציבור בזול יצרה חברת אסם קרטל של יצרנים/פושעים לחיסולה של פיקנטי באמצעות "קרטל". ובהפעלת השופטת ורדה אלשיך VARDA ALSHECH נגד פיקנטי ומניעת חקירה שפיקנטי דרשה , אלשיך קיבלה תדרוכים מאנשי אסם וכך בשילוב הזוג אלשיך חוסלה פיקנטי. אחר כך המחירים בשוק המזון דאו לשחקים. מה שלא פחות מושחת שהממונה על ההגבלים העסקיים אז דר' דוד תדמור ייצג קודם את דן פרופר-אסם, עצם את עיניו לפעולות החיסול ולא חקר את תלונות פיקנטי המלוות בהקלטות/תצהירים שמפלילות את אסם וחברי הקרטל, וקשר האליטות המשפטיות והעסקיות הגנו על זה. אחר כך מתפלאים שיש ריכוזיות ושהמחירים עולים. בעלה של אלשיך מונה למנהל בחברת אסם בגיל 77 וכן בקואופ הרבוע הכחול . מעשיה החמורים של אלשיך אפשרו בדרך זו לאסם להרוויח מיליארדים, והיא מרוויחה מאות אלפים דרך בעלה לכן :
  "חובה להקים ועדת חקירה ממלכתית(שתורכב שלא על ידי נשיא בית המשפט העליון) שתבדוק את הטענות של פיקנטי ו משה בדש על חלקה של השופטת ורדה אלשיך VARDA ALSHECH ביצירת הריכוזיות בשוק המזון ובדאית מחירי המזון כמו כן את ניגוד העניינים של אלשיך בתיק פיקנטי ובתיק קלאבמרקט כאשר בראשון נטען שיש לה קשר לחברת אסם ולאחרונה נודע שבעלה מקבל כסף רב מאסם והחמור הסתרת קשריה, בעלה יוסף מכהן במספר רב של חברות ובין היתר גם בנכסים והשקעות בע"מ ברשת הרבוע הכחול שגם הם מרוויחים מחיסול שתי החברות קלאב מרקט ופיקנטי ובשני המקרים חובה היה על השופטת ורדה אלשיך להודיע לצדדים ולפסול את עצמה אך היא בחרה להסתיר. חקירה קצרה לסיבות ריכוזיות המזון ולמחירים הגבוהים בארץ תוביל למסקנה הברורה שהשופטת ורדה אלשיך אשמה בכשל שוק זה במזיד ,פעם אחת כשחיסלה את חברת פיקנטי ,בשרות חברת אסם ופעם שנייה בחיסול קלאב-מרקט וכך חוסלו גם ספקיה הקטנים, פעולות אלו ששרתו את חברת אסם. ופעולותיה ההרסניות הועילו לרוחי חברת אסם במיליארדי שקלים מאז ההחלטות. לא צריך להיות משפטן ו/או כלכלן דגול מספיק מוח בריא להבין שהגברת ורדה אלשיך פועלת בניגוד לחוק ומסכנת את המשך קיום העם היהודי כאשר בפועל היא גורמת לריכוזיות מטורפת המעלה את מחירי המזון למשפחה ב2400 ₪ בקרוב לחודש, בהשוואה למדינות בעולם. כמו כן היא מסכנת את חסכונות הציבור ע"י אישור תספורות באג"ח כאשר היא באמצעות היחצ"ן משה תאומים יוצרים מצגים כוזבים כאילו היא שומרת על המשקיע הקטן בעוד היא פוגעת בחסכונות הציבור מחד וגורמת להפקרות מחירים , במעשים אלו הצליחה השופטת ורדה אלשיך במקומות בהם נכשלו ארגוני החבלה-להבריח צעירים מהארץ – בעלה בן ה-77 דירקטור בחברת אסם בשכר שמן." http://www.youtube.com/watch?v=E3CvAqac6kg
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=562946730479368&set=pcb.1412897435628602&type=1&theater
  https://www.facebook.com/groups/Israelforum/575210115844865/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s